tu jesteś: główna / o_nas

O Nas


Właścicielem tego serwisu jest firma internetowa - Sterta.pl

Sterta.pl powstała w 1992 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się składem komputerowym, poligrafią i reklamą. Początki istnienia naszej firmy w obecnym kształcie, nierozerwalnie łączą się z rozwojem Internetu w Polsce i tworzeniem społeczeństwa wirtualnego. Rośliśmy wraz z pokoleniem "sieciowców".

W styczniu 2002 roku rozpoczęło swą działalność www.friko.pl, nasz pierwszy serwis oferujący darmowy hosting. Z każdym miesiącem notowaliśmy coraz większą liczbę nowych użytkowników friko.pl, coraz więcej internautów doceniało sprawność naszego działania i dobre serwery - zupełnie za darmo. Z myślą o nich powstało Radio Friko oraz drugi z naszych serwisów za.pl.

Świadcząc darmowe usługi hostingowe na serwerach friko.pl, za.pl oraz w8w.pl, staliśmy się skuteczną alternatywą dla płatnego hostingu wyrastając jednocześnie na jedną z najlepszych firm freehostingowych w Polsce.

W marcu 2008 roku sprzedaliśmy część naszych serwisów zorganizowanych w jedną grupę i zaczęliśmy rozwijać nowe projekty.

Ostatnio rozpoczęliśmy realizacje projektu miastownik.pl. Serwis skupia wszystkiego miasta powiatowe w Polsce. Każdy portal dostarcza rzetelnych i aktualnych informacji z danego regionu.

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, kreatywni oraz skuteczni w osiąganiu wyznaczonych celów gwarantujemy, że jeszcze nie raz sterta.pl zadziwi w polskim Internecie.
Polityka Prywatnosci | O Nas